16 października, 2016

Wdrożenia ISO

iso, wdrożenia iso, wdrażanie iso, wdrażanie normy iso 14001, wdrażanie systemu haccp, wdrożenie iso 22000.Odpowiednio wdrożony system zarządzania wpływa na efektywność funkcjonowania całej organizacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom firma FHU Wesołek oferuje wdrożenia normy ISO 9001,14001 i 22000, a także wdrażanie systemu HACCP, GHP, GMP, AIB, IFS oraz wielu innych popularnych systemów zarządzania.

 

 

W jaki sposób firma FHU Wesołek wdraża systemy zarządzania?

Firma FHU Wesołek wdraża systemy zarządzania w 7 etapach. Gwarantuje to wysoką jakość ich funkcjonowania w firmie. Pierwszym z etapów jest audyt wstępny, podczas którego nakreślane są główne problemy, które mogłyby przeszkodzić we wdrożeniu systemu oraz określane są potencjalne metody ich rozwiązania. W drugim etapie, z zakresu systemów zarządzania szkolony jest zespół wdrożeniowy oraz kierownictwo firmy. Kolejnymi etapami są przygotowanie dokumentacji do celów zarządzania oraz wdrożenie systemu zarządzania. Ostatnie etapy związane są zaś z utrwaleniem określonych procedur i zachowań. Po wdrożeniu danego systemu zarządzania w firmie, odbywa się szkolenie audytorów wewnętrznych, którzy przeprowadzają w firmie audyt wewnętrzny. Jeśli przebiegnie on bez zakłóceń, firma może wystąpić do jednostki certyfikacyjnej celem przeprowadzenia audytu certyfikującego,a w konsekwencji otrzymania przez firmę certyfikatu poświadczającego spełnianie określonych norm.

Dlaczego wdrożenia ISO i innych systemów zarządzania są tak ważne?

Gdy firma posiada certyfikaty poświadczające zgodność jej norm z normami ISO, lub też inne certyfikaty, które poświadczają prawidłowe zarządzanie firmą, inne firmy będą przychylniej patrzyć na taką firmę w kontekście jakości oferowanych przez nią produktów lub usług

Dostosowanie systemu do potrzeb i czasu klienta – Wdrożenia ISO

Wdrażanie normy ISO oraz szeregu innych systemów zarządzania przez firmę FHU Wesołek, odbywa się w oparciu o indywidualne potrzeby klienta w zakresie, a także w oparciu o właściwy czas zakończenia całego procesu, tak by jednocześnie takie wdrażanie nie przeszkadzało w funkcjonowaniu jednostki. Firma FHU Wesołek posiada bowiem świadomość, że trzeba w ten proces zaangażować określoną liczbę osób. Nie można kierować się tylko pomocą ze strony audytorów zewnętrznych.

Zostajemy z naszymi klientami do samego końca – na życzenie jesteśmy obecni przy audycie certyfikującym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!