1 listopada, 2016

Moskitiery okienne

Na wiosnę, kiedy kwiaty zaczynają kwitnąc w naszych ogrodach, także do życia budzą się owady. Owady często lubią utrudniać nam życie i wlatywać do naszych domów przez otwarte okna.
W lecie kiedy na dworze panują upały, w nocy temperatura spada i każdy z nas szuka ochłody, dlatego lubimy spać przy otwartym oknie i budzić się wyspanym w przewietrzonym pomieszczeniu. Czasami jest to niemożliwe, ponieważ przeszkadzają nam w tym owady (komary, muchy), które bez naszego pozwolenia dostają się do pokoju i w nocy nie pozwalają nam spać. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż siatek przeciw owadom na oknach, zwanych fachowo moskitierami. Moskitiery okienne pozwalają na swobodne otwieranie okna o każdej porze dnia i nocy bez obawy, że do mieszkania wlecą różnego rodzaju owady. Pozwalają na spędzanie upalnych wieczorów przy otwartych oknach, kiedy w pokoju pali się światło.
Moskitierą nazywamy lekką konstrukcję wykonaną z profili aluminiowych montowaną na zewnątrz okna, która chroni przed wpadaniem owadów do wnętrza domów lub biur. Siatka moskitier wykonana jest z włókna szklanego powlekana tworzywem, dzięki temu jest elastyczna i wytrzymała. Montaż i demontaż moskitiery  jest bardzo prosty, każdy domownik poradzi sobie z montażem i demontażem moskitiery okiennej.
Moskitiery stały się już stałym elementem wyposażenia naszych okien .W trosce o  Państwa komfort i wygodę oferujemy siatki, które ochronią przed uciążliwymi owadami ,a nawet przed pyłkami . Możliwość doboru kolorów  profili pozwala dobrze w komponować się moskitierze w elewację budynku.
Moskitiery polecamy stosować szczególnie w domkach mieszkalnych na terenach podmiejskich i wiejskich. Na posesjach domów jednorodzinnych, na których są oczka wodne, bujne ogrody. W tych wszystkich przestrzeniach komary lubią przebywać. Zalecamy także montaż moskitier w blokach mieszkalnych. Moskitiery będą niezbędne w restauracjach, wszędzie tam gdzie jest obróbka żywności.
W zakres naszych usług wchodzi zarówno pomiar, pomoc w dopasowaniu koloru oraz montaż zamówionych moskitier.

Zapraszamy do składania zleceń!!